آموزش روش فعال سازی و غیر فعال سازی آهنگ پیشواز

در این مطلب نحوه صحیح فعال سازی آهنگ پیشواز و غیر فعال سازی آهنگ پیشواز در اپراتور محبوب همراه اول و ایرانسل را به شما عزیزان آموزش میدهیم .

فعال و غیر فعال سازی آهنگ پیشواز,آموزش فعال سازی آهنگ پیشواز ,آموزش غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ,ایرانسل ,همراه اول,رایتل

آموزش فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول

روش اول : در این روش با استفاده است ارسال پیامک کد آهنگ پیشواز به سرشماره ۸۹۸۹ آهنگ پیشوار مورد نظر شما فعال خواهد شد .

روش دوم : تماس با شماره ۹۹۹۰ از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید ۲، سپس ۲، سپس ۱، سپس ۲، سپس ۲، سپس ۱ و سپس وارد کردن کد آوای انتظار مورد نظر و کلید مربع

روش سوم : با استفاده از کد دستوری ussd روبرو اقدام به فعال سازی آهنگ پیشواز مورد نظر خود کنید : *۱۰*۲۲۱*کد آهنگ پیشواز#

روش چهارم : با استفاده از اپلیکیشن همراه من

آموزش غیر فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول

روش اول : برای غیر فعال سازی آهنگ پیشواز عدد ۵ به سرشماره ۸۹۸۹ ارسال نمایید و منتظر بمانید تا پیامک تایید از طرف همراه اول برای شما ارسال شود .

روش دوم : تماس با شماره ۹۹۹۰ از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید ۲، سپس ۲، سپس ۲ و سپس ۲

روش سوم : شماره گیری *۱۰*۲۲۳# و تایید آن

روش چهارم : استفاده از اپلیکیشن همراه من

آموزش فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

روش اول : کد آهنگ پیشواز مورد نظر خود را به سر شماره ۷۵۷۵ ارسال نمایید و سپس منتظر پیامک تایید باشید.

روش دوم : استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

آموزش غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

روش اول : ارسال کلمه END به شماره ۷۵۷۵

روش دوم : تایپ حروف HZ و کد آهنگ و ارسال به شماره ۷۵۷۵

روش سوم : استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

اسپندش - دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن روش ,آهنگ ,سازی ,فعال ,پیشواز ,سپس ,فعال سازی ,آهنگ پیشواز ,سازی آهنگ ,۲، سپس ,غیر فعال ,آهنگ پیشواز ایرانسل ,تلفن همراه، فشردن ,آهنگ پیشواز همراهمنبع

طرز تهیه پاکوره هندی

بازیگر نقش خانم بزرگ در سریال ستایش ۳ چه کسی است

بیوگرافی بازیگران سریال ستایش 3 + اسامی کامل همراه با عکس

دانلود فصل سوم سریال ستایش با کیفیت Full HD

عکس پروفایل ، عکس نوشته غمگین جدید و خاص سال ۹۸ – ۲۰۱۹

اکسسوری و لباس زمستانه ضروری برای پسربچه‌ها

"روح الله زم"، مدیر سایت "آمدنیوز" دستگیر شد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

سایه بام سقف متحرک فروشگاه فیوچر‌لنز بهترین مرکز شنوایی سنجی تاثیر آهنگ جدید بر زیبایی شناسی گیگ دی ال تعمیرات لوله - تاسیسات لوله رسا تاسیسات فیلم خوب آموزش عکاسی حرفه ای با رینگ لایت: اکستنشن مو شاخ موزیک ترکیه : سایت دانلود آهنگ های فارسی به زبان ترکیه